Kontakt oss

Ta kontakt for en hyggelig prat rundt dine behov innen automasjonsløsninger.

+47 950 67 101
post@morecontrol.no
invoice@morecontrol.no
Våre ansatte
Google maps veibeskrivelse

Våre ansatte

Roar Løken
Daglig leder / Senior Automasjonsingeniør
924 66 746
roar.loken@morecontrol.no
Sverre Blindheim
Senior Automasjonsingeniør
970 58 066
sverre.blindheim@morecontrol.no
Karl Egil Liaset
Senior Automasjonsingeniør
906 79 376
karl.egil.liaset@morecontrol.no
Andreas S. Helland
Automasjonsingeniør
482 78 298
andreas.helland@morecontrol.no
Kai Brudevoll
Automasjonsingerniør
416 16 093
kai.brudevoll@morecontrol.no
Ruben Natvik
Automasjonsingeniør
905 60 862
ruben.natvik@morecontrol.no
Peter Osnes
Automasjonsingeniør
476 12 264
peter.osnes@morecontrol.no